Jak to funguje? | S námi si najdete spolehlivého makléře | DobréHodnocení.cz

Jak to funguje?

Zajímá Vás, jak vlastně fungujeme? Jestli jsou hodnocení makléřů opravdu relevantní?

Pokud má realitní makléř zájem o naše služby, kontaktuje nás a my mu zde, na www.dobrehodnoceni.cz vytvoříme jeho profil se základními informacemi. Makléř také od nás dostane vizitky, které mu pomohou získat reference od svých klientů. Pokud makléř dělá svou práci dobře, obdrží pozitivní ohlasy a hodnocení, což pomůže ostatním zákazníkům rozhodnout se, zda využít jeho služeb. Makléř, který je opravdu skvělý a obdrží 10 pozitivních hodnocení od svých klientů získá značku ověřeného makléře, kterou může používat a je viditelná u jeho profilu.

To je vše, žádné reklamy, žádné placené reference nebo hodnocení, pouze názory Vás – zákazníků. Makléře, kteří myslí spíše na sebe, než na blaho klienta tedy u nás nenajdete :)

Jak hodnotit?

Hodnotit můžete slovně, vložením názoru na makléře pod jeho profilem a pomocí grafické škály. Udělení počtu hvězdiček provedete tak, že najedete kurzorem myši na příslušný počet hvězdiček(1. až 5.), které se vybarví světle žlutou barvou a kliknete. Po Vašem hodnocení se hvězdičky vybarví žlutou barvou. Pokud se Vám stane, že makléře nemůžete hodnotit, je pravděpodobné, že už jej hodnotil někdo jiný z Vaší domácnosti (resp. připojení k internetu). Hlasování je omezeno pouze na jeden hlas pro každého makléře na domácnost, kancelář apod., abychom eliminovali duplicitní hlasy.

Jsou všechny názory a hodnocení opravdu pravdivé?

Děláme všechno proto, aby každý názor a každé hodnocení bylo opravdu ověřené a relevantní. Využíváme přitom moderní technologie, i manuální kontroly každého příspěvku. Můžeme Vám tak zaručit, že makléře hodnoti skutečně jen zákazníci a názory a komentáře na ně mají vypovídající hodnotu.

Do formuláře pro vložení názoru musím uvést své jméno a e-mailovou adresu, co děláte s těmito informacemi?

Abychom byli schopni důsledné kontroly všech příspěvků a hodnocení, potřebujeme alespoň základní informace od hodnotitelů. Pokud tedy napíšete svůj názor, opravdu vidíme Vaše jméno a e-mail, který uvedete. V žádném případě však s těmito údaji nesmíme nijak nakládat nebo je snad zveřejňovat, či někomu ukazovat.

Zajímá Vás ještě něco? Napište nám a zeptejte se!

 

Registrace makléře