Realitní makléři - Zubaj Milan | S námi si najdete spolehlivého makléře | DobréHodnocení.cz

Profil makléře Zubaj Milan

Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
Dumrealit.cz
+420 774 032 169
info@milanzubaj.cz

Jsem realitní makléř a odborný poradce již od roku 2009. Pravidělně se vzdělávám, školím a svým klientům předávám ty nejnovější informace ze světa realit. Moje motto: Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Máte s tímto makléřem osobní zkušenost?


MUDr. Oleksij Nevidomyj 12.03.2019

Hodnocení:

S prací pana Zubaje jsem víc než spokojen. Všechno proběhlo přesně dle domluvy. Navíc pan Zubaj několikrát řešil nadstandardní situace. Všechno možný pan makléř vyřídil za mě. Rozhodně doporučuji s klidným svědomím.

Jan Bartulec 18.02.2019

Hodnocení:

S prací pana Zubaje jsme byli absolutně spokojeni. Konečně makléř s velkým "M". Alexandra a Jan Bartulcovi.

KATEŘINA MATHAUSEROVÁ 06.11.2017

Hodnocení:

S panem Zubajem jsem byla více než spokojená. Své profesi dělá čest a dobré jméno. Je to spolehlivý, milý a ochotný realitní makléř, který co může, to za Vás vyřídí- například veškeré starosti s papírováním. Pokud plánujete prodat či koupit nemovitost- tak neváhejte a obraťte se právě na pana Zubaje.

Borek Fokt 30.05.2017

Hodnocení:

Nákup nemovitosti proběhl bez problémů. Na čem jsme se s panem Zubajem domluvili, tak to tak i proběhlo. Doporučuji.

Zdeněk Kopš 13.11.2016

Hodnocení:

S realitními makléři mám špatné zkušenosti. Patlají med kolem pusy, o prodávaných nemovitostech ví málo a vymýšlejí si. Ne tak pan Zubaj, který naopak jako jeden z mála dostává vážnosti svého oboru. Je to skutečný profesionál.

Milan Perutek 07.11.2016

Hodnocení:

Při prodeji svého bytu jsem byl se službami pana Milana Zubaje spokojen a mohu všem jen doporučit. Od začátku do konce byl vždy pohotový a jeho profesionální vystupování z něho dělá makléře jak má být.

Miroslav Růžička 07.11.2016

Hodnocení:

Rychlé a spolehlivé jednani,byl jsem se službami pana Zubaje spokojen.Prodej nemovitosti probíhal na dálku a vše proběhlo bez komplikací.Tímto vyjadřuji poděkování a pokud bude příležitost,rád se opět s důvěrou obrátím na pana Zubaje.

Nestlerovi 07.11.2016

Hodnocení:

Obrovské poděkování a respekt k panu Zubajovi i jeho přístupu k práci. Profesionalita, vstřícnost, ochota... To vystihuje vše, děkujeme Vám za spolupráci a do budoucna budeme všem doporučovat jen Vás! Díky P+M

Jana Podlužanská 07.11.2016

Hodnocení:

Vřele doporučuji, s profesionálním jednáním pana Zubaje jsem byla velice spokojená. Vše proběhlo v pořádku a rychle.

Václava Hájková 07.11.2016

Hodnocení:

S prací pana M.Zubaje jsem byla spokojená a všem doporučuji v případě, že by chtěly bez starostí prodat svojí nemovitost.

Jan Orban 07.11.2016

Hodnocení:

Prodej bytu přes pana M.Zubaje proběhl hladce a jeho profesionální přístup mohu doporučit každému.

Aneta Vdoviaková 07.11.2016

Hodnocení:

Realizaci koupi nemovitosti jsem přes realitní kancelář Dumrealit.cz/bonus uskutečnila již dvakrát a to jednou přes pana Davida Keilhauera a nyní přes Milana Zubaje. V obou případech byl nákup bytů na profesionální úrovni a bezproblémový. Mohu všem jen doporučit.

Ilona Blahová 07.11.2016

Hodnocení:

„Vřele a rádi doporučujeme pana Milana Zubaje.Je velmi seriózní, ochotný, profesionální a má příjemné vystupování.Byli jsme se vším naprosto spokojeni a nemůžeme si ho vynachválit.“

Karel Doubek 06.11.2016

Hodnocení:

Velmi si vážím profesionálního jednání pana Milana Zubaje. Od prvního kontaktu až po připsání peněz na můj účet uplynuly dva měsíce a jeden týden. Veškerá starost o prodej nemovitosti byla na panu Zubajovi a opravdu mimo mé podpisy jsem se o nic nemusel starat. Prostě perfektní služba. Všem moc doporučuji.

Kamila Mikšovská 06.11.2016

Hodnocení:

Spolupráce s panem Milanem Zubajem byla bezproblémová a vše proběhlo v pořádku. Mohu jen doporučit.

Sedláček 06.11.2016

Hodnocení:

Vřele doporučuji služby pana Milana Zubaje. Za nejdůležitější považuji seriózní jednání, profesionalitu a příjemné vystupování. Byli jsme velmi spokojeni.

Registrace makléře