Realitní makléři - Tůmová Lucie | S námi si najdete spolehlivého makléře | DobréHodnocení.cz

Profil makléře Tůmová Lucie

Přečtěte si můj blog

Praha a Středočeský kraj
FINDEO Reality
+420 603 447 441
tumova@findeo.cz

Jako obchodník pracuji přes 15 let, v realitách působím od začátku roku 2010. Vedle běžné makléřské činnosti poskytuji nezávislé konzultace při prodeji/koupi nemovitosti, píšu blog s realitní tématikou, jsem spoluzakladatelkou realitní platformy bezinzerce.cz a podílím se na vzniku dalších projektů. Pracuji podle motta: Nejlepší reklamou je spokojený klient.

Máte s tímto makléřem osobní zkušenost?


Radek P. 09.03.2020

Hodnocení:

Chtěl bych velice poděkovat paní Tůmové za zprostředkování nákupu nemovitosti. Oceňuji především její vysokou profesionalitu, zkušenosti a pracovitost. Vše připravila, vyjednala a zařídila, takže mě až překvapilo, jak hladce a rychle celá transakce proběhla, a jak málo mě časově zatížila. Je mi jasné, že za tím vším stála spousta práce a času paní Tůmové. Pokud na mé straně vznikla nějaká nejasnost, odpovídala na mé maily rychle a to i mimo pracovní dobu. Pokud budu v budoucnu opět kupovat nebo prodávat nějakou nemovitost, určitě se rád na ní zase obrátím.

Z. Kulhánková 09.03.2020

Hodnocení:

Na paní Tůmovou jsem se obrátila s písemným dotazem. Potřebovala jsem informace ke koupi pole a případné změně kategorizace pozemku. V jejím článku na https://lucietumova.cz/blog/ jsem našla přehledné informace, které v jiných zdrojích byly popsány dost nesrozumitelně. Přesto jsem měla pár otázek. Napsala jsem tedy na její kontaktní údaje a popravdě jsem ani nepředpokládala odpověď. Nejsem zákazník paní Tůmové, neboť je zatím vše ve stádiu úvah. Odpověď však přišla, přišla brzy a opět velmi srozumitelná a podrobná. Myslím, že paní Tůmová je velký profík.

Uhlířovi 27.02.2020

Hodnocení:

Paní Lucie Tůmová je realitní makléřka na profesionální úrovni, která je v naších očích bezkonkurenční a pozvedla realitní trh o úroveň výš. Od začátku do konce byla naším průvodcem pro nás v neznámých vodách a oceňujeme její obětavou spolupráci, která se běžně nevidí. A i přes to všechno, co kvůli prodeji obětovala, nejsou její služby v konečném důsledku vůbec drahé, z čehož jsme měli zpočátku obavy. Všem ostatním můžeme s klidným svědomím spolupráci s paní Tůmovou doporučit a kdo se stane jejím klientem, nebude litovat a jistě nám dá za pravdu.

Ing. arch. Ondřej Zoubek 27.02.2020

Hodnocení:

Služby paní Tůmové jsme využili k prodeji našeho bytu v Karlíně. Vzhledem k tomu, že jsme ze začátku zkoušeli prodat náš byt sami a poté jsme využili služby jiného realitního makléře, tak můžeme porovnávat. Bytem nám prošlo z počátku během prohlídek několik realitních makléřů a zpětně musím velice dobře hodnotit milý a profesionální přístup paní Tůmové. Zajistila nejlepší nafocení bytu, díky němuž z fotek v inzerátu vyzařoval přesně ten příjemný pocit, který jsme z bytu měli my i návštěvy. Vytvořila přehledný a pěkný web, který informace poskytoval přehledněji než na realitních serverech. V komunikaci byla rovněž paní Tůmová profesionální. Na čem jsme se domluvili, to bylo dodržováno a plněno. Na prohlídky chodila vybavena informacemi, které srozumitelně předávala potencionálních kupujícím (což opět bohužel nebylo u jiných standardem). Jedinou výtku bych měl ke složitě psaným smlouvám (opět porovnáváno s jinými smlouvami ošetřujícími stejnou věc). Služby paní Tůmové tedy mohu jen doporučit a popřát Vám k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti s využitím jejích služeb. www.BYTKARLIN.cz

Stanislav Bárta 27.02.2020

Hodnocení:

S paní makléřkou Tůmovou jsem byl spokojen. Respektovala obtížnost mého uvolňování ze zaměstnání a dojezdu do Prahy, kde jsem prodával byt a vše, co bylo v jejích možnostech zařizovala za mne. Tímto jí děkuji. Nemám srovnání s jinými makléři, jen mohu potvrdit, že jako jedna z mála se ujala "prodeje" (převodu) družstevního podílu a zájemce našla celkem rychle.

Johanka Šlehofrová 08.01.2019

Hodnocení:

Náš dům se pokoušelo bezúspěšně prodat několik makléřů. Proto jsme požádali o pomoc paní Tůmovou, na kterou jsme dostali kontakt od známého. Paní Tůmová našla kupující rychle a vše proběhlo hladce. Můžeme jí každému doporučit.

Andrejová Zdeňka 26.12.2018

Hodnocení:

Moc a moc děkuji za služby spojené s pronájmem bytu. Vše bylo vyřízeno rychle, srozumitelně, pečlivě a hlavně dobře. Pokud bych ještě někdy pronajímala byt, tak jedině s Vaší společností a jedině s paní Lucií Tůmovou.

Václav Polcar 17.12.2018

Hodnocení:

Paní Tůmová nám prodávala byt v Praze, kde figurovalo pět dědiců. Takže trochu rébus - vždy pět dotazů, pět přání. No a paní Tůmová naslouchala a vždy vše s přehledem vyřešila. Jsme nad míru spokojeni. Mohu jen doporučit. Děkuji.

Milana Čornaničová 12.12.2018

Hodnocení:

Pri predaji bytu v Prahe sme boli postavení pred hotovú vec. Keď že sa jednalo o predaj pre nás v zahraničí, bolo potrebné sa obrátiť na profesionálov. Realitnú maklérku pani Tůmovú vybrala naša príbuzná z Čiech, ktorej sa celá záležitosť rovnako dotýkala. Ukázalo sa, že voľba p. Tůmovej bola správnym rozhodnutím. Všetky podklady, ktoré boli potrebné, nám predkladala a dopĺňala promtne, reagovala na vzniknuté situácie profesionálne, veci riešila nepretržite, aj neskoro večer bola k dispozícii, ako si to vyžadovala príprava k predaju. A veľmi dôležité bolo, ako byt pripravila na foto a videoprehliadku. Veľký podiel mala na tom, aby sa dosiahla nami požadovaná predajná cena, čo je nesporne dôležitý ukazovateľ. Preto, keď sa niekto chystá k takému kroku, ako je predaj nehnuteľnosti v Prahe, tomu môžeme p. Luciu Tůmovú vrelo odporučiť. Zároveň sa chceme touto cestou za jej snahu, prístup a celú prácu srdečne poďakovať.

Ing. Lucie Andrlová 10.12.2018

Hodnocení:

Realitní makléři v ČR se dle mého názoru jednoduše dělí na 2 velké skupiny - ti dobří a ti špatní . Paní Tůmová zcela jistě patří do té první z nich a jsem moc ráda, že jsem se při výběru nespletla a vsadila na ní. Byla vždy k dispozici, odborně znalá věci a ochotná naslouchat a respektovat přání klienta. Pokud bych znovu stála před otázkou výběru osoby, která mě při prodeji bytu bude zastupovat, nerozhodla bych se jinak než opět pro ní. Rovněž bych ráda ocenila vysoce profesionální právní servis. Souhrnem - sice vyšší provize, která se ovšem naprosto vrátí ve 100% profesionálním servisu.

Ivana Mejsnarová 08.12.2018

Hodnocení:

Byla jsem velice spokojená s profesionálním přístupem paní Tůmové, mohu všem jen doporučit.

Brano 26.09.2018

Hodnocení:

Paní Tůmová mi pomáhala s prodejem bytu. Chovala se velice profesionálně a i při některých mých nestandardních požadavcích při prodeji byla vždy ochotná najít co nejlepší řešení.

Blanka Forstová 17.09.2018

Hodnocení:

Paní Tůmová je úžasná žena, která mi pomohla prodat můj byt v Malešicích. Připravila byt profesionálně na prohlídky, poradila ve všem, co jsem potřebovala vědět při své nezkušenosti s prodejem. Byla stále ochotná a milá, věnovala se mi každou chvilku, vysvětlovala a radila objektivně. Díky milé paní Lucince jsem prodala svůj byt velmi rychle, v což jsem vůbec na začátku nedoufala, že se povede. Ale paní Lucinka mě podporovala a uklidňovala, že vše dobře dopadne. A také dopadlo dobře ke spokojenosti mé i kupujících. Milá paní Lucinko, přeji Vám vše krásné na světě, hodně spokojených klientů a budu Vás všude doporučovat. Váš přístup k nám, klientům, je naprosto lidský, plný porozumění a laskavosti. Moc Vám děkuji, jste skvělá žena.

Zdena Růžičková 10.09.2018

Hodnocení:

Touto cestou bych chtěla zhodnotit odvedenou práci paní Tůmové při prodeji bytu - jedním slovem skvělá. Na základě doporučení jsem paní Tůmovou oslovila a od prvního tel. hovoru a následného osobního setkání jsem věděla, že to byla perfektní volba. Jednoduše jsem předala klíče od bytu, o nic víc už jsem se nestarala. Vše bylo v její režii, perfektně byt připravila k prohlídkám, vypracovala fotodokumentaci a video bytu, to vše na profesionální úrovni. Velmi ochotná a vstřícná při řešení různě vzniklých situací v průběhu realizace prodeje. Touto cestou bych chtěla paní Tůmové poděkovat za skvělý servis a za mě ji vřele doporučuji jako perfektní realitní makléřku na vysoké profesionální úrovni.

Helena Dušková 21.05.2018

Hodnocení:

Paní Tůmová je skutečná profesionálka a byla jsem s ní spokojená. Jedná rychle a spolehlivě, co slíbí, to vždy dodrží. Své práci velmi dobře rozumí, informace poskytuje bez prodlení a srozumitelnou formou. Má příjemné vystupování a od prvního kontaktu jsem jí začala plně důvěřovat. Kdybych ji měla oznámkovat jako ve škole, tak má podtrženou jedničku s hvězdičkou :-)

Ing. Kateřina Nováková 16.05.2018

Hodnocení:

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Tůmové za skvělý servis, který nám poskytla při prodeji bytu. Přestože jsme si ji vybrali „na slepo“, byla to výborná volba. Celý proces prodeje realizovala sama od A po Z a my se tak mohli soustředit na vlastní aktivity, aniž by nás prodej časově zatěžoval. Oceňuji její preciznost při přípravě velmi hezkých prodejních materiálů ve formě videa, fotek a webové prezentace, díky čemuž zajistila velký počet potenciálních zájemců o prohlídky. Ještě jednou děkujeme za skvělé služby.

Stanislav Růžička 03.03.2018

Hodnocení:

Prostřednictvím paní Tůmové jsem kupoval byt v Praze. Její přístup k celé transakci byl velmi profesionální, vždy vše vysvětlila, byla trpělivá a ochotná. Přeji jí mnoho spokojených klientů jako jsem já.

Frančeová 01.02.2018

Hodnocení:

Paní Tůmová své profesi dělá čest. Je vidět, že svou práci dělá s láskou. Chci ji vyjádřit poděkování a mnoho dalších spokojených klientů.

Tymon Kalita 25.01.2018

Hodnocení:

Lucie prodávala můj byt v Praze 5. Spolupráce s ní splnila má očekávání. Srozumitelně mi vysvětlila celý postup a obstarala veškeré záležitosti související s prodejem nemovitosti. Skvělá komunikace od prvotního kontaktu až do poslední fáze – předání nemovitosti kupujícím. 100 % spolehlivost a 100 % doporučuji. www.bytkosire.cz

Jan Kubišta 25.01.2018

Hodnocení:

Spolupráce s paní Tůmovou probíhala od začátku skvěle. Nejvíce kladně hodnotím proaktivní přístup, časovou flexibilitu, a to, že mi veškeré následující kroky vysvětlila s náležitou trpělivostí. Určitě doporučím svým známým. Děkuji touto cestou za profesionálně odvedenou práci při prodeji bytu.

manželé Truhlářovi 25.01.2018

Hodnocení:

Dobrý den, rádi bychom tímto poděkovali paní Lucii Tůmové za její nadstandartní profesionální přístup, který doplňuje svým vřelým lidským chováním. Koupí naší nové nemovitosti nás provedla od "A až do Z" s lehkostí a úsměvem. Děkujeme Truhlářovi

Petr Milata 11.01.2018

Hodnocení:

Velmi rád se podělím o zkušenost s koupí bytu, který nabízela spol. Dumrealit.cz Terra v zastoupení paní Tůmové. Vhledem k tomu. že sám již několik let podnikám v pronájmech realit, troufám si tvrdit, že přístup paní Tůmové byl vysoce odborný a naprosto profesionální. Dovedla mi vždy odpovědět na jakékoli otázky, zajistila všechny potřebné dokumenty k prodejji nemovitosti. Prodejce Brno, kupující Ostrava a byt v Praze. Dovedla vše zkloubit dohromady s minimalizací času a cestování. Vše proběhlo vždy na poprvé, nebylo třeba nic doplňovat či opravovat. Velmi oceňuji i následnou podporu s FÚ a přiznáním daní. Jen více takových makléřů! Naprostá spokojenost, rozhodně tohoto makléře doporučuji.

Kinačová 27.09.2017

Hodnocení:

Děkuji moc paní Lucii Tůmové za profesionální i lidský přístup při koupi bytu. Mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Luboš a Jiřina Moravcovi 26.09.2017

Hodnocení:

Paní Tůmová nám byla doporučena naší společnou známou. Již od prvního kontaktu nám bylo jasné, že je to člověk na svém místě a své práci rozumí. Vysvětlila nám postup při prodeji bytu a upozornila na možná úskalí. Průběžně nás informovala o stavu (kupující prodávala dům). Vše nakonec proběhlo k naší velké spokojenosti. Ještě jednou touto cestou paní Tůmové děkujeme.

Alexander Šille 26.09.2017

Hodnocení:

So službami pani Tůmovej som bol moc spokojný. Potreboval som predať byt v Prahe a ja som sa už z Prahy pred pár rokmi odsťahoval, takže som hľadal niekoho, kto ponúka komplexné služby aby som minimalizoval počet ciest do Prahy. Pani Tůmovú som kontaktoval, aby som získal lepšiu predstavu o tom ako pracuje a ktoré služby ponúka. Už po telefónu pôsobila moc príjemne a mala dobrý prehľad, poradila aké podklady a prípadne aj kde zohnať, takže sme sa dohodli na osobnom stretnutí na byte ktorý sme predávali a následne aj na podpisu zmluvy. Byt nám nachystala na fotenie, vyfotila a pripravili profesialne webové stránky aj s virtuálnou prehliadkou. Zabezpečila aj právnické záležitosti ako zmluvy alebo úschova peňazí u právnika, prevod na katastru a tiež prevod zmluvy u dodávateľa elektriny. Nejaká chybička sa občas samozrejme vyskytla (hlavne z mojej strany), ale na všetko sa našlo riešenie, takže jak som spomínal už na začiatku, bol som spokojný a pani Tůmovú môžem určite odporučiť.

Jirka z Prahy 21.06.2017

Hodnocení:

Po dřívějších zkušenostech s realitními kancelářemi jsme si chtěli byt prodat sami. Od známého jsme ale dostali doporučení na paní Tůmovou. Její přístup a profesionalita se vůbec nedá s ostatními makléři srovnávat. Paní Tůmová se o všechno postarala, byt prodala rychle a za cenu, kterou jsme požadovali. Vždy byla milá a ochotná. Můžeme jí všem doporučit.

Eduard Vlk 14.06.2017

Hodnocení:

Mé zkušenosti s touto makléřkou jsou jen ty nejlepší. Ať se jednalo o prodej mé nemovitosti či následně o nákup bytu nebo pouhou konzultaci , vždy se jednalo o zcela profesionální (v tom nejlepším smyslu slova) jednání a přístup ke klientovy. Mohu jen s plnou zodpovědností doporučit každému z případných dalších klientů. A paní Tůmové jen opakovaně a upřímně poděkovat.

Martin Jurník 11.05.2017

Hodnocení:

Spolupráce s paní Tůmovou při koupi bytu byla naprosto bezvadná. Věci k vyjasnění vyjasnila, věci k popohnání popohnala a věci k zařízení zařídila. Až budu byt někdy v budoucnu prodávat, určitě se na ní zase obrátím.

Pavel Kovář 25.03.2017

Hodnocení:

Tímto bych rád poděkoval paní Tůmové, že mi pomohla s nákupem nemovitosti. Její jednání bylo profesionální a především vstřícné. Nic nebylo problém. Paní Tůmová je makléřka, která je velmi orientovaná na zákazníka. Pakliže jsem něčemu nerozuměl, tak mi vše vysvětlila a poradila. Po celou dobu nákupu nemovitosti jsem cítil, že cílem paní Tůmové je, aby jak prodávající tak i kupující byli spokojeni a aby obchod proběhl hladce. Tuto makléřku rozhodně doporučuji. Jestliže Vám bude zprostředkovávat prodej nebo koupi nemovitosti, tak si můžete být jistí, že jste v dobrých rukou.

Jaroslava S. 25.01.2017

Hodnocení:

Milá paní Tůmová, tímto děkuji Vaší společnosti za zprostředkování prodeje rodinného domu v Tachlovicích,i když to byla záležitost dlouhodobá a nesnadná, s Vaším přístupem vše dobře dopadlo. Přeji Vám mnoho úspěchů i prodaných nemovitostí.

Petr Škvára 25.01.2017

Hodnocení:

Děkuji paní Tůmové za prodej mého bytu. Nejenom že zareagovala jako první na moji nabídku, ale dotáhla ji vcelku rychle a bez zbytečných průtahů do zdárného konce. Jen tak dál !

Lucie Michalíčková 25.01.2017

Hodnocení:

Moje zkušenost s pí. Tůmovou byla velice pozitivní. Paní Tůmová je velmi zodpovědná, organizovaná a rozumná. Ve svém oboru se pohybuje jako ryby ve vodě. Vřele ji doporučuji.

Daniela L. 25.01.2017

Hodnocení:

Díky paní Lucii Tůmové jsme prošli všemi peripetiemi kolem koupě bytu bez větších nervů a velmi rychle. Její přístup byl profesionální, přitom lidský a velmi vstřícný. Máte náš velký dík a jednoznačné doporučení. Ať se Vám daří!

ing. Liliana Mincheva 24.01.2017

Hodnocení:

Když potřebuji odbornou radu makléře, tak se už neobracím na nikoho jiného. Seznámila jsem se s paní Tůmovou, když jsem před 5 lety pronajímala obchod a byla jsem s ní velmi spokojená. Když jsem pak prodávala svůj byt, opět jsem se na ní s důvěrou obrátila. Doporučila jsem jí i svým známým, kteří prodávali dům. Pokaždé byla velmi vstřícná a ochotná, vyzná se v zákonech a umí klientům poradit "na míru" podle jejich potřeb :) Všem doporučuji.

Markovi 24.01.2017

Hodnocení:

Děkujeme moc paní Tůmové za realizaci nákupu nemovitosti, jednání bylo vždy vstřícné, profesionální a osobně velmi příjemné. Její zkušenosti ušetří klientům spoustu času a jsou neocenitelné i v případě jakýchkoli nestandardních situací. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně profesionálních i osobních úspěchů.

Kamil Daranský 24.01.2017

Hodnocení:

Chtěli bychom opravdu moc poděkovat paní Tůmové, která prodávala náš byt. Po zkušenosti s jinou realitní společností nám opravdu velice pomohla a prodej bytu se uskutečnil velmi rychle a profesionálně. Rozhodně tuto realitní kancelář a konkrétně paní Tůmovou mohu jen a jen doporučit a vždy se na ní rádi obrátíme znovu.

Monika W. 14.04.2016

Hodnocení:

Moc děkuji paní Lucii Tůmové za realizaci prodeje nemovitosti. Vše proběhlo v klidu, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Jednání paní Tůmové bylo vstřícné a profesionální a její rady neocenitelné. Paní Tůmová, jste skvělá! Ještě jednou děkuji.

Pavel Beníšek 28.11.2015

Hodnocení:

Žádné plané sliby, reálný pohled na trh s nemovitostmi, pracovitost, ochota, profesionalita, to je Lucie Tůmová, vřele doporučuji.

manzele filkovi 25.11.2015

Hodnocení:

pani tumova je opravdovy profesional mame s ni nejlepsi skusenosti prodavala nas byt a s kupujicim nebylo lehke jednani ale kdyz je nekdo profesional jako jako pani lucie hrave zvladne vse preji jihodne uspechu a kdyz budu nekdy v budoucnu prodavat nemovitost tak jedine s pani luckou tumovou

Jana Voldánová 20.11.2015

Hodnocení:

Moc děkuji za perfektní služby při hledání nového bytu. Opravdu se nám tu dobře bydlí, a navíc byla veškerá agenda vyřízená závratnou rychlostí, vůbec jsem nedoufala, že to půjde tak snadno a rychle. Ráda doporučím Vaše služby svým známým. Byla jste opravdu skvělá! JV

Lucie a Jiří Š. 05.10.2015

Hodnocení:

Paní Tůmová nám pomáhala s nákupem nemovitosti. Její jednání bylo vždy vstřícné, s klidem a trpělivostí dokázala reagovat na naše dotazy. Ve spolupráci se svými kolegy nám zařídila financování nemovitosti, poradila s jednotlivými kroky během celého procesu i s tím, kdy a kde mít po ruce ten správný papír. Pro laiky, kteří o obchodování s nemovitostmi nemají ani ponětí, byla její pomoc neocenitelná.

Petra a Josef K. 01.10.2015

Hodnocení:

Rádi bychom chtěli poděkovat pí. Tůmové za její výbornou práci při prodeji našeho bytu. Vždy byla velmi ochotná, milá a maximálně nám věnovala svůj čas. Je velké štěstí najít slušného a spolehlivé makléře. Všem doporučujeme a přejeme pí. Tůmové vše dobré v profesním i osobním životě.

Josef Šeda 31.08.2015

Hodnocení:

Být ve správný čas na správném místě je umění obchodníka. Jako jedna z mála, ne-li jediná nám pi. Tůmová kupujícího opravdu přivedla z ulice a prodej i přes řadu komplikací dotáhla do zdárného konce.

Silvie Rašićová 19.08.2015

Hodnocení:

S paní makléřkou Tůmovou byla skvělá spolupráce,je vstřícná,ochotná.Doporučuji dalším novým klientům.

Dagmar Čechová 17.08.2015

Hodnocení:

Musím poděkovat a doporučit paní Tůmovou!! Je to top makléřka! Při prodeji mého bytu který jsem zadala vícero makléřům byla jediná která se o mě starala!! Přivedla mi spoustu zájemců i když prodej nebyl snadný, přesto to nevzdala a uspěla!!!Její přístup je opravdu profesionální a budu jí všem doporučovat! Tímto jí velmi děkujiiiiiiiii!! Dagmar Čechová

zofie pouzarova 16.08.2015

Hodnocení:

Poprve jsem prodavala byt a musim rict,ze moje zkusenost s realitni kancelari Dum Realit a tedy predevsim s pi.Lucii Tumovou byla naprosto vynikajici.Vse bylo zarizeno velmi rychle a profesionalne,muzu skutecne doporucit a vim,ze pokud budu v budoucnu potrebovat zase byt prodat ci koupit jiny obratim se prave na pi.Tumovou.dekuji moc!

Andrea Horká 09.08.2015

Hodnocení:

Moje zkušenost s pí. Tůmovou byla velmi pozitivní. Paní Tůmová je zodpovědná,vstřícná. Ve svém oboru se pohybuje výborně.Vřele ji doporučuji.

Ivan Dolezalek 09.08.2015

Hodnocení:

Spoluprece s pani Tumovou byla excelentni.Profesionalni pristup...ktery byl korunovan uspesnym prodejem bytu.Velmi si vazim lidskeho pristupu,ktery zahrnuje vyssi vnimani komunikace mezi lidmi.To vzdy usnadnuje dohodu a zdarne dosazeni cile ke spokojenosti vsech.Pripojuji se tedy k vrelym doporucenim pani Tumove k dalsi sofistikovane maklerske cinnosti.

Petra Joachimsthalerová 09.08.2015

Hodnocení:

Zda-li mě někdo požádá o pomoc v realitní sféře,okamžitě mu doporučím paní Lucii Tůmovou. Paní Tůmová prodávala náš byt v centrální části Smíchova. Jiní realitní makléři měli pořád nějaký problém ( špatná doba,není výtah atd ). Paní Tůmová prodala byt ( ne pod cenou,ale dle naší přestavy ) za jeden a půl měsíce. Vše okolo prodeje bytu bylo naprosto super. Děkuji a hodně úspěchu

Jiří Vyhlas 09.08.2015

Hodnocení:

S paní Tůmovou jsem byl velmi spokojen. Prodej domu proběhl ve velmi krátké době. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitního agenta, tak se na Lucii velmi rád obrátím:-)

Jitka Švestková 09.08.2015

Hodnocení:

Děkuji paní Tůmové za úspěšný prodej mého bytu. Je to makléřka na vysoké úrovni! Prodej bytu zprostředkovala velmi rychle! Zkušená, velice ochotná, vstřícná a vše klaplo, jak jsme se vždy domluvily. Vřele doporučuji!!!

Alena P. 09.08.2015

Hodnocení:

Paní Tůmové děkuji za profesionální přístup (za mne - stranu kupující), perfektně se orientuje nejen v obchodních záležitostech, nesetkala jsem se s lepší realitní makléřkou a určitě doporučuji spolupráci s ní.

Marjanka Marie McCOMBova 09.08.2015

Hodnocení:

Chci vyslovit velike podekovani pani Tumove za obetavou praci pri koupi meho bytu. V dobe Vanoc a naledi pri tom, ze ma na starosti dve male deti, opravdu ocenuji jeji profesionalni, citlivou, vcasnou a presnou pomoc a tim I skvele vysledky. Rozhodne ji doporucim kazdemu, kdo che prodat nebo koupit nemovitost. Marjanka McComb

Ivana N. 09.08.2015

Hodnocení:

Byla jsem velice spokojená s přístupem p.Tůmové,je velice obětavá a schopná poradit po všech stránkách a zároveń má profesionální přístup.Koupě bytu proběhla výborně.Doporučuji spolupráci s ní. ivana N.

Stanislava a Roman Klímovi 08.08.2015

Hodnocení:

Rádi bychom moc poděkovali paní Lucii Tůmové za výbornou profesionální práci při prodeji bytů. Děkujeme budeme doporučovat. Manželé Klímovi.

Jana Š. 08.08.2015

Hodnocení:

Ráda bych poděkovala pí. Tůmové za velmi profesionální přístup. Je velice ochotná, spolehlivá a vždy dobře poradí. Všem doporučuji.Jana.

Registrace makléře