Realitní makléři - Pýcha Jaroslav | S námi si najdete spolehlivého makléře | DobréHodnocení.cz

Profil makléře Pýcha Jaroslav

Praha, Praha - Západ
RE/MAX Horizont
+420 722 490 490
jaroslav.pycha@re-max.cz

Jsem certifikovaný realitní makléř společnosti RE/MAX a specializuji se na prodej nemovitostí v Praze a okolí.

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební v Praze – obor pozemní stavby, což je mojí velkou výhodou v oboru realit a i mých klientů. S podnikáním v obchodní činnosti jsem začal v roce 1994 a již několik let se zabývám prodejem nemovitostí, kde mám za sebou mnoho úspěšných prodejů a spokojených klientů. Moje práce obnáší kompletní servis spojený s prodejem nemovitosti a tím Vám ušetřím spoustu drahocenného času, který můžete věnovat své rodině, koníčkům, ....

Více informací na mých webových stránkách: www.jaroslavpycha.cz

Máte s tímto makléřem osobní zkušenost?


Tomáš Turský 28.12.2018

Hodnocení:

Pan Pýcha je velmi vstřícný. Vždy jsme se bez problémů dohodli. Celý proces prodeje měl pevně v rukách a informoval nás o všem, co bylo potřeba. Doporučuji.

Petr Šice 20.09.2018

Hodnocení:

Maximálně vstřícný přístup, kdykoliv vše vysvětlí, informuje jak prodej pokračuje a co se právě děje. Naši nemovitost ještě prodal za vyšší částku, než jsme požadovali. Prostě super chlap.

Pavel Schmidt 18.09.2018

Hodnocení:

Profesionální přístup a kvalitní služby.

Jaroslava Dočkalová 20.03.2018

Hodnocení:

Práce pana Pýchy je vysoce profesionální a jeho lidský přístup k nám jako klientům byl při naší spolupráci zcela nad naše očekávání. Jakýkoliv náš dotaz nebo prosba nebyly pro pana Pýchu problém. Servis v podobě zajištění všech náležitostí spojených s prodejem nemovitosti hodnotíme také jako výjimečný. Pana Pýchu velmi rádi doporučujeme všem, kdo chtějí prodat nebo koupit nemovitost.

Vladimír Pacovský 02.03.2018

Hodnocení:

Absolutní spokojenost s panem Pýchou a jeho prací. Klidně bych přidal i několik dalších hvězdiček.

Jan Kulhánek 15.01.2018

Hodnocení:

Vše proběhlo hladce a bez problémů. Vstřícné a profesionální jednání.

Hana Klasová 24.07.2017

Hodnocení:

S prací p. Pýchy jsme byli velice spokojeni.

Jan Kopp 02.10.2016

Hodnocení:

Pečlivý, dochvilný, vstřícný, zodpovědný. Sice za dost peněz, ale sám bych nebyl zdaleka tak úspěšný. Vážím si jeho práce, našeho obchodního vztahu.

Jakub Lukačišin 22.02.2016

Hodnocení:

Pan makléř se od začátku snažil maximálně vyjít vstříc prodávajícím i kupujícím. S jeho službami jsme byli opravdu velmi spokojeni. Když člověk kupuje svou první nemovitost, má strach ze spousty nejrůznějších černých scénářů, kterých je dnes plný internet. Nejenže žádný z těchto scénářů nenastal, ale pan Pýcha také všechny podobné obavy rozptýlil a jakoukoli nejasnost byl ochoten v klidu a podrobně vysvětlit. Děkujeme Lukačišinovi

Jiří Paulíček 22.02.2016

Hodnocení:

Jednání pana Pýchy bylo po celou dobu velmi vstřícné, byl milý, ochotný, velmi pěkně se choval v každé situaci, která při prodeji nastala. Pan Pýcha má profesionální přístup ke klientovi, působí klidně a vyrovnaně. Zvládá situaci, kdy je člověk z prodeje vystresovaný, lidským a citovým způsobem.

Kateřina Rázlová 22.02.2016

Hodnocení:

korektni rychla spoluprace

Václav Kraus 22.02.2016

Hodnocení:

Výborný přístup po všech stránkách.

Vlastimil Veselý 22.02.2016

Hodnocení:

Profesionál, nestranný, reálný, co slíbil to dodržel, vždy k dispozici na telefonu nebo mailu, okamžitě odpovídal. Opravdu mám jen superlativy.

Marie Horáčková 03.09.2015

Hodnocení:

profesionální přístup, solidnost, spolehlivost, příjemné a zdvořilé vystupování, vstřícnost, ochota

Lukáš Havelka 13.08.2015

Hodnocení:

Jednání pana Pýchy bylo po celou dobu velmi vstřícné, byl milý, ochotný, velmi pěkně se choval v každé situaci, která při prodeji nastala. Pan Pýcha má profesionální přístup ke klientovi, působí klidně a vyrovnaně. Zvládá situaci, kdy je člověk z prodeje vystresovaný, lidským a citovým způsobem.

dobrehodnoceni.cz 25.03.2015

Hodnocení:

Přešli jsme na nový, bezpečnější systém hodnocení! Tato reference vyjadřuje počet získaných grafických hodnocení makléře do 25.3.2015. Bohužel, přechod nebyl jednoduchý a hledali jsme nejvhodnější způsob, jak vyjádřit předchozí dosažené výsledky našich makléřů, ale nakonec jsme to zvládli :)

Renata Hubertová 08.03.2015

Hodnocení:

Pan Pýcha pro nás již pracoval poněkolikáté. Pokaždé jsme byli maximálně spokojeni – byl vstřícný, vyvinul maximální úsilí k nalezení vhodného nájemce. Jeho vystupování bylo profesionální, vždy měl perfektně připravené podklady k jednání.

Marie Mohapelová 03.01.2015

Hodnocení:

Fundovaný, vstřícný, ochotný, spolehlivý s korektním a profesionálním, přesto velice lidským přístupem ke klientům. Dle mého soudu realitní makléř jaký má být a na kterého může být zaměstnavatel pyšný. Vřele doporučuji spolupráci s panem Jaroslavem Pýchou.

Registrace makléře