Realitní makléři - Petroš Ing. Václav | S námi si najdete spolehlivého makléře | DobréHodnocení.cz

Profil makléře Petroš Ing. Václav

Frýdek-Místek
RK Evropa
+420 607 447 447
vaclav.petros@rkevropa.cz

Mám zkušenosti s prodejem všech typů nemovitosti, se speciálním zaměřením na pozemky. Pracuji převážně exkluzivně, což v praxi znamená větší procento uzavřených obchodů. Velký důraz kladu na detaily, na prvním místě je spokojenost klienta.

Máte s tímto makléřem osobní zkušenost?


Karel Biel 02.11.2017

Hodnocení:

Dobrý den, tímto bych rád poděkoval panu Ing.V. Petrošovi. Jeho přístup je velice profesionální a na úrovni, vše vyřídil efektivně a rychle. Byl schopen prodat, dle ostatních R.K., neprodejnou nemovitost. Oceňuji hlavně, pozitivní přístup, ochotu a zkušenosti v oboru nemovitostí. Doporučuji! Karel Biel

MUDr. Viktor Talafa, Ph.D. 25.10.2017

Hodnocení:

Tímto bych chtěl moc poděkovat Inf. Václavu Petrošovi za jeho naprosto profesionální a precizní přístup ve věci prodeje mého pozemku v katastru obce Sedliště (F-M). Od podpisu exkluzivní smlouvy až po podepsání kupně-prodejní smlouvy jsem se vůbec o nic nestaral. Tímto mi pán inženýr ušetřil neskutečné množství mého drahocenného času a taky spoustu "nervů". Za toto mu srdečně děkuji. V případě, že budu chtít v budoucnu koupit, nebo prodat nějakou nemovitost, mám naprosto jasno v spolupráci jaké RK to bude: Evropa.

Jaroslav Ondrejček 25.10.2017

Hodnocení:

Chtěl bych pochválit práci realitního makléře pana Ing.Petroše. Oslovil jsem s pomocí prodeje RD v Petřvaldě. Přestože tato lokalita pod p.Petroše nespadá, tak se mi ozval a následně jsme vše řešili. Jelikož bydlím v Praze, řešila se většina věcí emailem. S panem inženýrem jsme se během pěti měsíců viděli celkem třikrát a vyřešili jsme úplně vše k mojí maximální spokojenosti. Od zadání zakázky k převodu peněz na můj účet uběhlo jen cca šest měsíců. Pan inženýr jednal energicky a bez zbytečných odkladů.

Vladimír Kubský 25.10.2017

Hodnocení:

Chtěl bych touto cestou poděkovat vaší RK Evropa a hlavně vašemu kolegovi Václavu Petrošovi za vytrvalou snahu a péči,s jakou se snažil prodat můj pozemek v H.Domaslavicích.Veškerá jednání byla velmi profesionální a přínosná.Byl jsem po věech stránkách,velice spokojen.Pokud budu v budoucnu prodávat další nemovitost,jistě se znovu obrátím na vaši realitní kancelář.

Manželé Ševčíkovi 30.03.2017

Hodnocení:

Vazena RK Evropa,chceme touto cestou jeste jednou podekovat panu Ing. Vaclavu Petrosovi. Pri prodeji nemovitosti nas po celou dobu kvalitne zastupoval a jeho odborne schopnosti velice usnadnily cely prodejni akt. Muzeme jeho maklerske sluzby jen vrele doporucit. Manzele Sevcikovi.

David Sedláček 04.01.2017

Hodnocení:

Dobrý den pane Petroši,velmi Vám děkuji za Vaše služby, pane Petroši. Přestože jsem se nákupu nemovitosti přes realitní kancelář značně obával, proběhlo vše hladce a bez komplikací. Velkým přínosem pro mě byla zejména Vaše ochota a rychlost v zastupování na katastru nemovitostí. Přestože bych se nerad znovu stěhoval, rád bych v případě potřeby znovu využil Vašich služeb. Pohodové vánoční svátky a úspěšný nový rokDavid Sedláček

L. Richter 04.01.2017

Hodnocení:

Dobrý den,s prací pana Ing. Petroše jsem byla nanejvýš spokojená, nenaskytly se žádné komplikace a na vykonanou práci jsem se mohla plně spolehnout. Pan Petroš jevil očividný zájem a vždy jsem byla informována o veškerých změnách, či novinkách ohledně prodeje. Jednal přátelsky a profesionálně. S přáním hezkého dne: L. Richter

GOODMEN 11.04.2016

Hodnocení:

Profesionální služby, doporučujeme !

Registrace makléře