Realitní makléři - Kosina Pavel | S námi si najdete spolehlivého makléře | DobréHodnocení.cz

Profil makléře Kosina Pavel

Mladá Boleslav, Jičín, Nymburk, Praha-východ, Měln
dumrealit.cz/kosina
+420 776 185 195
kosina@dumrealit.cz

Realitní kancelář Dumrealit.cz - Pavel Kosina se zabývá zprostředkováním prodeje, pronájmu a výkupem všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. Ochotně Vám poradíme s prodejem realit jakéhokoliv typu ve Středočeském kraji a Praze. Obraťte se na nás.

Máte s tímto makléřem osobní zkušenost?


dobromila chalupová 13.05.2020

Hodnocení:

Tento realitní makléř, je muž na svém místě. Díky jeho spolupráci, jsem byt prodala neuvěřitelně rychle, ještě bez komplikací a za cenu, jakou jsem přesně chtěla. Vždy udělal maximum. Pokaždé byl ochotný a vstřícný. Nemusela jsem mít žádné nervy s prodejem, pomohl, poradil, vše zařídil. Pokud nastali komplikace ze strany kupujícího, nastavil svá záda. Myslím, že je ten nejlepší makléř. Určitě bych se na něj zase obrátila a budu ho doporučovat všem ve svém okolí, vždy pro Vás udělá úplné maximum. Proto kdykoliv, cokoliv vždy se obrátit jen na něj. Vřele ho doporučuji všem. Za mne je to jednička ve své práci.

Zuzana Dostálová Praha 05.02.2020

Hodnocení:

Když při naší nezávazné schůzce tento realitní makléř pronesl že je raali´ták roku za rok 2018 moc jsem tomu věřit nechtěla protože to říká každý že je takřka nejlepší. Načež jsem si stejně z 6 realitek vybrala právě pana Kosinu. Dnes toho nelituji protože náš byt prodal ve velice krátkém case, až jsme z toho s manželem doslova na věty. Nadarmo tedy nenosí titul REALIŤÁK ROKU 2018 a s manželem mu přejeme mnoho dalších úspěchů v jeho práci protože ji evidentně dělá rád a na výbornou.

Ivana 14.01.2020

Hodnocení:

Jsem velice spokojena se sluzbami maklere pana Kosiny. Jeho profesionalni pristup, perfektni a rychlé jednani. Velice rada ho doporucim zase dale.

Lukáš Michl 31.12.2019

Hodnocení:

Rád bych chtěl poděkovat panu Kosinovi za prodej rodinného domu. Byl vstřícný, spolehlivý a všechna čest za rychlost prodeje. Je to pan makléř s velkým M. Děkuji za vše Lukáš Michl

Michlova 31.12.2019

Hodnocení:

Spolupráci s panem Kosinou mohu jedině vynachválit.Od začátku až do konce prodeje domu.Je to profesionál na svém místě. Všem vřele doporučuji. Michlova

Ema Klementova 23.12.2019

Hodnocení:

Pan Kosina nám zprostředkoval koupi rodinného domu v Benátkách nad Jizerou. Vše šlo hladce od první prohlídky až po předání klíčů. Pan Kosina jednal na rovinu, byl velmi ochotný, spolehlivý a časově flexibilní. Spokojeni jsme byli i s hypotecní poradkyní, která s panem Kosinou spolupracuje, a která nám pomohla zajistit hypotéku. Vše trpělivě a jasně vysvětlila a byla vždy k dispozici. Moc děkujeme za příjemnou spolupráci, která nám ušetřila spoustu starostí a času.

Roman Poláček 29.10.2019

Hodnocení:

S prací pana Pavla Kosiny jsme byli velmi spokojeni. Perfektní rychlá komunikace, výborné vystupování a hlavně špičkový přehled, široké kontakty a výborné znalosti v oboru realit. Prodej naší nemovitosti, kterou náš minulý makléř nebyl schopen prodat ani za půl roku, pan Kosina zvládl v řádu týdnů a to bez nutnosti snižovat námi požadovanou cenu. Vše šlo jako na drátkách, vč. vytvoření nové fotodokumentace a vytvoření atraktivních záběrů z dronu. Rozhodně proto pana Kosinu můžeme doporučit!

Aleš Málek 30.09.2019

Hodnocení:

Na panu Kosinovi oceňuji především profesionální a férové vystupování a rychlé reagovaní, ať už na telefonu, mailu nebo whatsappu. Vždycky si udělal čas na prohlídku nemovitosti, kterou jsme chtěli vidět několikrát, než jsme ji koupili. Kdyby byl každý realiťák jako on, třeba by nemělo toto řemeslo tak špatnou pověst.

Petr Senohrabek 30.09.2019

Hodnocení:

Spolehlivost ,profesionalita a rychle a vstřícné jednání ...není co vytknout ...určitě doporučuji .

Martin Lisý 18.09.2019

Hodnocení:

S tímto realitním makléřem bych klidně prodal i Karlštejn.Skvělé jednání, přístup.Od počátku naší spolupráce nemohu říci nic než skvělý chlap na svém místě. Moc děkuji.Lisý

Martin Dvořák 18.09.2019

Hodnocení:

Dobrý den, za mě dobrý je to sice za tři tak fakt dost dobrý.....profesionál, bez starosti a problémů. Jak řekl tak bylo....za mě ještě jednou děkuji a smekám ……..Martin, Mladoboleslavsko.

Milada Senohrábková 17.09.2019

Hodnocení:

Spolupráci s panem Kosinou mohu doporučit. Všechny důležité věci kolem prodeje vyřídil. Velmi si cením zpětné vazby. Moc děkuji.

Martin 12.09.2019

Hodnocení:

Pavlos "realiťák" Kosina, jak řekne, tak udělá, odvádí super práci.

Honza a Šárka 29.08.2019

Hodnocení:

Dobrý den...S panem Kosinou máme osobní zkušenost a byli jsme naprosto spokojeni s jeho jednáním a péčí ,kterou nám věnoval při koupi nemovitosti.

Lucie a Karel Muckovi 21.08.2019

Hodnocení:

Dobrý den pane Kosino, s Vaší službou jsme byli spokojeni. Pokud budeme chtít příště prodat další pozemek, s radostí se obrátíme na Vás. S pozdravem Lucie a Karel Muckovi

Marketa Parová 09.08.2019

Hodnocení:

S panem Kosinou jsme řešili pronájen bytu. Veškeré jednání na jedničku. Snažil se vyhovět ve všech směrech. A vše vykomunikoval s neuvěřitelnou rychlostí. Díky němu jsme do druhého dne měli podepsanou nájemní smlouvu. Ochota, rychlost a výborná komunikace. Můžeme jen vřele doporučit.

Jarmila Komerzýová 31.05.2019

Hodnocení:

Ačkoliv se mnou prodávaná nemovitost nachází daleko od našeho bydliště i daleko od oblasti působení pana Kosiny, odvedl opravdu skvělou práci. Předchozí realitní kancelář (místní) hledala kupce několik let. Panu Kosinovi se to díky jeho zkušenostem a podporou silné inzertní kampaně podařilo v řádu několika dnu. Je to opravdu velice profesionální odborník v oblasti obchodu s realitami. Jarmila Komerzýová

Božena Pacáková 15.05.2019

Hodnocení:

Pan Kosina pracuje rychle, operativně, má dobrý odhad i smysl pro realitu. Osobně si u něj nejvíce cením toho, že dodržuje pravidlo zpětné vazby a drží slovo.

Lenka Švehlová 15.05.2019

Hodnocení:

Dobrý den, pan Kosina na náš byt našel docela rychle vážného zájemce. S jeho službami jsme byli spokojeni.

Václav Hlava 07.05.2019

Hodnocení:

Profesionálně odvedená práce - velice děkuji.

Lucie Mikušincová 06.05.2019

Hodnocení:

Dobrý den, o panu Kosinovi jsem slyšela už dříve od mých známých skvělé recenze, tak jsme neváhali a kontaktovali ho. Teď už mám velmi dobré zkušenosti s ním i já, kdy nám dokázal prodat barák během pár dní a všechny důležité věci a dokumenty kolem prodeje vyřídil. Můžu pana Kosinu jen doporučit.

Zoulic 01.05.2019

Hodnocení:

Dobrý den. Předem moc děkuji P. Kosina. Ja mám moc dobrou skušenost a mužů jen doporučit. Za jeden den naše nemovitost prodána a bez starosti vše pan kosina moc pěkně zařídil klobouk dolu. přeji hezky den.

Tichá R. 30.04.2019

Hodnocení:

Pana Kosinu, mohu jen vřele doporučit. Jeho práce je precizní, seriózní, na všem na čem jsme se domluvili, tak vše bylo dodrženo. Osobně u něj nejvíce oceňuji jeho lidský přístup a snahu pomoci. Určitě ho budu dále doporučovat. Během měsíce pan Kosina dokázal prodat dvě naše nemovitosti, přičemž jedna z nich byla již půl roku nabízena jinými RK a bez výsledku. Takže-věřte mi, pokud vaši nemovitost neprodá pan Pavel, tak už nikdo. Tímto moc děkujeme a doporučujeme dále.

Richard Hrbohlav 23.04.2019

Hodnocení:

Váš makléř je profesionál. Mohu doporučit.

Kamil Brodský 18.04.2019

Hodnocení:

nemám co bych vytknul, prostě fajn makléř s lidským přístupem. Budu pana Kosinu i nadále doporučovat.

Aleš a Martin Líbalovi 12.03.2019

Hodnocení:

Spolupráci s panem Kosinou mohu doporučit, je to člověk na svém místě s lidským přístupem. Mohu vřele doporučit. Původně jsme chtěli prodat dům po babičce sami, ale po cca 3 měsících jsme se rozhodli předat tyto starosti odborníkovi. Byla to trefa do černého. Tím, že je v lokalitě více činný, velmi rychle sehnal několik vážnějších zájemců. Nyní je dům již přepsán na nové majitele. Jednání pana Kosiny bylo věcné, rychlé, pomohl nám velmi rychle odstranit problém s nezapsanou přestavbou domu ze 70. let. Pana Kosinu mohu s čistým svědomím doporučit.

David 12.03.2019

Hodnocení:

SUPER Makléř

Jiří Schmidt 06.03.2019

Hodnocení:

Práci s panem Kosinou mohu jen doporučit. Vše proběhlo tak, jak mělo.

Vladimír S. 06.03.2019

Hodnocení:

Záruka kvality a bezpečného prodeje, to je prostě pan Kosina. Jeho přidružené služby advokátní kanceláře v Mladé Boleslavi. Mohu a budu jen vřele DOPORUČOVAT ! !

Hana Sieglová 04.03.2019

Hodnocení:

S prací realitního makléře, pana Kosiny jsem byla velmi spokojená. Pomohl nám prodat byt a chatu. Je velmi ochotný, vstřícný a dochvilný a vždy vyhověl našim požadavkům. Pana Kosinu rozhodně všem doporučuji. Hana Sieglová

Jirka. M 14.02.2019

Hodnocení:

jednou větou: PROSTĚ FÉROVEJ CHLAP !!!

Zdenek a Veronika Benešovi 07.02.2019

Hodnocení:

Profík od A-Z, vše je tu již psáno a nebudu se zbytečně opakovat. Zdenda. B !!! DOPORUČUJI !!! Jednání s panem Kosinou bych hodnotila za výborné, se vším nám pomohl, poradil a byl velmi ochotný, radost s ním jednat.

Květa Sulková 23.01.2019

Hodnocení:

Při prodeji domu probíhalo jednání s p.P.Kosinou, na vysoké profesionální úrovni.. Jeho slovo prostě platí, nehledě na jeho lidský přístup. Kéž by bylo takových "úředníků" více. Děkuji moc a vřele doporučuji dalším .K.S.

Lukáš. P. 14.01.2019

Hodnocení:

Tohoto realiťáka vřele doporučíme zase dále. Je to profík s lidskou tváří a navíc ve všem dodržel slovo. Stačilo jen podání ruky a pevný stisk a věděl jsem, že kupujeme vysněný domov u té správné RK, respektive u správného makléře. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů ve vašem podnikání pane Kosino. L.P.

Hanka a Lukáš K. 05.01.2019

Hodnocení:

Dobrý den, s panem Kosinou jsem byly na obhlídce domu na konci roku 2018 přímo v den silvestra, musíme jeho chování a přístup velice pochválit, za dobu cca 4 měsíců co jezdíme po obhlídkach baráků v okolí Ml. Bolky jsme se s takovým vstřícnému jednáním ještě nesetkali a hlavně se tak nezasmáli. máte v sobě určité charisma a přejeme Vám s manželem mnoho zdaru ve vašem podnikání. Kučerovi - MB S panem Kosinou jsem byl v kontaktu ohledně koupě jedné nemovitosti v Mělnickém Vtelnu. I když koupě nakonec neproběhla, musím říct, že s tak profesionálním a především lidským chováním ze strany pana Kosiny jsem se ještě mezi realitními makléři nesetkal. Rozhodně pana Kosinu doporučuji.

Jana z Chomutovska 30.12.2018

Hodnocení:

Ačkoliv jsme až od Chomutova, kde se nám dvě realitní kanceláře snažili bezúspěšně prodat náš domek od roku 2016. Byly jsme už na tolik zoufalí že jsme nechali inzerci odstranit u obou RK a vyhledali si na těchto stránkách profesionála. S vašim makléřem jsme zatím nadmíru spokojeni co se týče, komunikace, vstřícnosti a ochoty. Tak snad se nám to dle slov p. Kosiny povede a modlíme se. PS: pronesl, prý si to už zasloužíme. :-)

Martina J. 30.12.2018

Hodnocení:

Za mě vše v naprostém pořádku. Vřele mohu doporučit služby této realitky a makléře, nemám co bych vytkla. Martina J.

Nela Růžičková 27.12.2018

Hodnocení:

S panem Kosinou jsme byli nadmíru spokojeni. Nemovitost jsme kupovali na dálku z USA v České republice. Vše proběhlo dle plánu a našich představ. Pan Kosina je opravdu profesionál na právem místě. S ochotou nám vždy se vším pomohl, poradil a vyšel vstříc. Děkujeme!

Petr Vondruška 18.12.2018

Hodnocení:

Tenhle chlap ví co dělá. Všechno, ale opravdu všechno co jsme si domluvili platilo. Full servis od A do Z. Ochotný, znalý, vstřícný a skutečně ví co dělá. Když si objednáte jeho služby, tak si sám za sebe myslím, že budete psát stejnou recenzi jako já. Pane Kosino, fakt díky za profesionální prodej domu.

Helena Vaňková 13.12.2018

Hodnocení:

Pan Kosina je velice příjemný, schopný a hlavně trpělivý makléř.

Pavlína 09.12.2018

Hodnocení:

Dobrý den, vše tu již bylo napsáno,mohu jen potvrdit a DOPORUČUJI. Pavlína Dostálová

Lukáš, Aneta a malý Dominik (škytavka) 03.12.2018

Hodnocení:

Dobrý den, s vaším realitním makléřem panem Kosinou, jsme byli nadmíru spokojení. Již při první prohlídce rodinného domu v obci Živonín a následně pak ještě jednou v obci Mělnické Vtelno. A to zhruba po třech měsících, kdy si nás pan makléř velice dobře pamatoval (protože náš kluk měl celou prohlídku škytavku a celou dobu váš makléř vystupoval stejně sympaticky a lidsky jako tenkrát v létě. Ani pro jediný dům z jeho nabídky jsme se s manželem nerozhodli, ale pokud budeme muset koupit přes jinou realitou, tak dnes už jistě víme, že prodej našeho bytu svěříme vašemu realiťakovi. Mate náš obdiv a 3 - krát palec hore :-o

Stanislav Fabián 29.11.2018

Hodnocení:

Po špatných osobních zkušenostech s realitními makléři jsem si na základě hodnocení na internetu vybral p. Kosinu. A udělal jsem dobře. Pozemek moc hezky pomocí svého dronu nafotil a prodej se uskutečnil do tří měsíců. Vřele doporučuji p. Kosinu a jeho lidský přístup.

Jiří Licek 09.11.2018

Hodnocení:

Rychlé jednání makléře. Vstřícnost a komunikativnost makléře obzvláště podtrhuji :-)

Venuše Kloncko 05.11.2018

Hodnocení:

Dobrá spolupráce, mohu doporučit.

Vencourovi 31.10.2018

Hodnocení:

Vše proběhlo jak mám, doporučujeme.

Benešovi 31.10.2018

Hodnocení:

Výborná spolupráce! Vřele doporučujeme.

Pavla Hodačová 25.10.2018

Hodnocení:

Pan Kosina zastupoval při prodeji domu v Loučeni majitele nemovitosti, já jsem zastupovala kupující. Vše, co jsme si domluvili se i stalo a to v termínu, který jsme naplánovali. Spolupráce na 1 s hvězdičkou.

Lukáš Novák 24.10.2018

Hodnocení:

Pan Kosina je prostě profík. O nic jsem se nestaral, děkuju .

Lucie 22.10.2018

Hodnocení:

Lidský přístup a profesionální jednání, které se dnes už moc nenosí, bohužel. Děkujeme pane Pavle a přejeme, ať se Vám ve vašem oboru daří. Lucka N. s rodinou.

Renata Kaplanová 03.10.2018

Hodnocení:

Skvělá spolupráce, ochota, spolehlivost, příjemné vystupování, určitě doporučujeme

Monika Bartoníčková 29.08.2018

Hodnocení:

Výborná spolupráce! Vřele doporučujeme..

Zubrovi 28.08.2018

Hodnocení:

I po roce pro nás zařizuje (ačkoliv nemusí) výmaz zástavního práva kterou banka neoprávněně má na bytové jednotce kterou jsme prodali již před rokem. Za to patří tomuto makléři velké díky, protože tomu sama nerozumím. Za vše moc děkuji A.Z.

K + F 21.08.2018

Hodnocení:

Upřímně přejeme úspěšný prodej domu v Sojovicích, do kterého jsme se hned na poprvé zamilovali, bohužel jsme museli těsně před blokaci nemovitosti celou transakci zrušit, a tímto se vaší realitní společnosti omluvit, potažmo makléři který se nám celou dobu snažil vyhovět, děkujeme že jste nám pomohl stanovit naše možnosti a cíle. Rodina Veselých

Štěpánka. N. 15.08.2018

Hodnocení:

Při požadavku nacenění naší nemovitosti více realitek dopadl tento makléř nejlépe. S matkou a otcem jsme se jenoznačně shodli, že tohohle pána si vybereme k prodeji našeho dvou-genereračního domu na Mladoboleslavsku. Podle vystupování a jednoznačné profesionality jsme museli zbytek rádoby makléřů a malkéřek odmítnout. snad se nám povede společně nemovitost prodat dle našeho harmonogramu, který jsem si společně stanovili. Štěpánka. N.

Jitka Hanušová 09.07.2018

Hodnocení:

Maximální spokojenost... Velmi profesionální přístup!!! Pavel Kosina je prostě jednička....

ZouloVa Martina 28.06.2018

Hodnocení:

Vážený pane Kosino,děkuji Vám za profesionální přístup a Přeji mnoho úspěšných prodejů.

Monika Urbanová 25.06.2018

Hodnocení:

úplná spokojenost.

Zdeněk Beneš 31.05.2018

Hodnocení:

Především musím říci že jsem prodával, a v regionu zadluženého kraje....Lide chtějí,ale nevědí co a zdali vůbec můžou toto chtít..Což mi Kosina potvrdil a tvrdí že musel mnoho krát tam a spět a zase tam a spět, což sem nerozebíral a věřil...Tak mám zas jeden barák a budu slavit s Kosinou jeho připsanou čárku za prodej....

Ivana Vlčková 10.05.2018

Hodnocení:

Vážený pane Kosino, ráda bych Vám poděkovala za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a co nejméně problémových klientů.

Michal Nývlt 10.05.2018

Hodnocení:

Profesionální přístup, rychlá komunikace, byl jsem se službami spokojený.

Jana Sedláčková 10.04.2018

Hodnocení:

Doporučení Pan Kosina je profesionál opravdu každým coulem. Pravidelná , bezchybná a příjemná komunikace z jeho strany se hned tak dnes nevidí. Pomohl nám prodat náš byt , kdybychom využili jeho služeb dříve mohli jsme si ušetřit čas i peníze. Vřele doporučujeme a přejeme mu hodně spokojených klientů. Ještě jednou díky. Jana Sedláčková

Karolína s Jirkou 26.03.2018

Hodnocení:

Pan Pavel nezapomněl na nic z realitního servisu, převedl nám i elektřinu, vůbec o nic jsme se nemuseli s manželem starat, všecko vyřídil a ještě nám daroval originální dárek, děkujeme i za stranu kupující. J+K

Jana Kopáčková 01.03.2018

Hodnocení:

Pane Kosina moc děkuji za zprostředkování prodeje, dnes mi přišly peníze, tak vše v pořádku a Vám přeji hodně prodejů a pevně věřím , že budou s Vámi spokojeni jako já. S pozdravem Kopáčková

Dušan Kopáček 01.03.2018

Hodnocení:

Dobrý den!Finance došli v pořádku dnes.Dovolte mi Vám ještě jednou poděkovat za "PROFI"práci,kterou jste pro nás provedl.Pokud budu mít tu možnost,rád vás doporučím!Mějte se hezky, Kopáčkovi.

Květa K. 01.03.2018

Hodnocení:

Pana Kosinu určitě doporučujeme, pružné, spolehlivé a lidské jednání.

Jaroslava 21.02.2018

Hodnocení:

Pana Kosinu jsem si před časem na této stránce sama vyhledala a mohu jen a jen potvrdit,že vše co již bylo napsáno je svatá pravda. doporučujeme a sami uvudíte že je tomu tak. Jarča s rodinou.

Soňa.Š 09.02.2018

Hodnocení:

Pan Kosina naší rodině zařizoval prodej rodinného domu. Z mého pohledu byl jeho přístup profesionální. Oceňuji rychlé jednání, lidský přístup a pravidelnou komunikaci. Celkově tedy mohu služby pana Kosiny doporučit. Děkuji touto cestou za profesionálně odvedenou práci.

Jana 07.02.2018

Hodnocení:

Vše již bylo napsáno níže, za nás: pružně, komunikativně, otevřeně, spolehlivě, a k naší spokojenosti. Přejeme hodně zdaru v pracovním i osobním životě.

Zdeněk Hrobský 28.01.2018

Hodnocení:

prodej domu v Bojeticích proběhl kvalitním přístupem pna Kosiny Všude ho budu chválit a doporučovat Díky. ZH

Jaroslava F. 19.01.2018

Hodnocení:

"Pan makléř pracuje stylem, jehož jasným cílem je spokojenost jak kupce, tak prodávajícího. Prodej byl uskutečněn ve velmi krátké době a bez žádných komplikací. Ferové jednání, co řekl to platilo. Kromě profesionality oplývá makléř přátelskostí, patří Vám velké díky"

Světlana Goncharova 10.01.2018

Hodnocení:

"Profesionální přístup s lidskou tváří. Vřele doporučuji." Světlana

Lucie 07.01.2018

Hodnocení:

Koupě našeho rodinného domu v Bojeticích proběhla bez problémů a v předem domluvených a stanovenych termínech. Děkujeme za vstřícný přístup, Lucie a Michal

Vytvarovi 27.12.2017

Hodnocení:

Když jsme hledali bydlení,obrátilijsme se na našeho známého,o kterém již delší dobu víme že vlastní realitní kancelář a tak jsme se v brzké době dohodli na prohlídce nemovitosti v obci Mečeříž,kterou měl zrovna p. Kosina v nabídce. Netrvalo dlouho a jeli jsme se na nemovitost podívat,kde jsme se seznámili s rodinou Pelcovími(prodávající) a bylo vše dohodnuto. Začalo zařizování,financování a celá transakce proběhla pod taktovkou p. Kosiny a p. Gelbičové. Vše proběhlo v naprostém pořádku, bydlíme v domečku ,který jsme si vysnili, a pan Kosina jezdí na kafe. Musíme přiznat že tak ochotného,zodpovědného a opravdu vyjímečného člověka jako je p. Kosina ,tak jsme se ještě nesetkali. Je vidět že své práci rozumí a nejen to ,ale opravdu ji bere z láskou a odpovědně. Je to opravdu makléř jak má být. DOPORUČUJI Ivana a Vladimír Vytvarovi, Mečeříž 151 Moc děkujeme

Václav Šebek 19.12.2017

Hodnocení:

Profesionální přístup a vstřícnost, tak lze charakterizovat zrealizovaný realitní obchod

Jana Kopáčková 18.12.2017

Hodnocení:

S panem Kosinou byla výborná spolupráce, postaral se nám o prodej našeho domu, vše potřebné vždy zařídil a podával informace,moc děkuji, všem doporučuji.

Dušan Kopáček 18.12.2017

Hodnocení:

Je to profík se slušným,ochotným a fér vystupováním.Doporučuji,nemám co vytknout.Takto by měl vypadat realitní makléř!!!!!!!!

Věra a Tomáš Potůčkovi 30.11.2017

Hodnocení:

Po dlouhé době fajn makléř, který se o klienta opravdu stará. Věra s Tomášem

Káťa 20.11.2017

Hodnocení:

Zarezervovali jsme si přes p. Kosinu dům, a po týdnu jsme si to rozmysleli, čekali jsme peklo ale ono nenastalo. Makléř prodal obratem dům dalšímu zájemce v pořadí a naší zálohu nám celou vrátil, ačkoliv dle smlouvy nemusel. jsme mu velice zavázáni a vřele doporučíme. VELKÉ DÍKY.

Karolína Volfová s rodiči 06.11.2017

Hodnocení:

Po třech prohlídkách domu v Senkově jsem nakonec koupili domek jinde, ale p. Kosina po celou dobu vyjednávání ceny domečku byl neskutečně felxibilní a telefonoval na všechny světové strany aby s vlastníky nemovitosti vyjednal cenu kterou jsme byli ochotni (schopni) nabídnout. Váš makléř se nám věnoval opravdu výborně i přesto že nemovitost byla v Ústí nad Labem a on někde od Mladé Boleslavi, tak byl na přehlídce domu vždy včas a informoval nás o všech podrobnostech. Děkujeme a doporučujeme.

Alena Elicerová 06.11.2017

Hodnocení:

S makléřem panem Pavlem Kosinou jsme byli velmi spokojeni. Postaral se bezvýhradně o prodej našeho domu, vše zařídil, byla sním výborná spolupráce, byl vždy ochoten s námi kdykoliv komunikovat. Děkujeme Elicerovi

Martin Dyntr 31.10.2017

Hodnocení:

Dobrý den, koupě bytu proběhla naprosto bez problémů. Pan Kosina vše potřebné zařídil. Mohu doporučit

Jaromíra Korcová 30.10.2017

Hodnocení:

Vážený pane Kosino, dovolte, abych Vám poděkovala za zprostředkování prodeje našeho rodinného domu v Bojeticích. Váš příjemný a lidský přístup mi dodával sílu při řešení problematických situací, které se během prodeje vyskytly. Díky Vaší profesionalitě prodej domu proběhl v klidu, pohodě a spokojenosti. Jaromíra Korcová

Jiří Vaněk 27.10.2017

Hodnocení:

S prací realitního makléře jsme byli spokojeni - přímé jednání, ochota a rychlost vyřizování. Dlouho jsme hledali místo k bydlení a žití a konečně ho máme. Děkujeme.

Mgr. Lukáš Marvan 23.10.2017

Hodnocení:

Jednání s panem Kosinou probíhala nejen profesionálně, ale hlavně pružně, což je dnes vzácná vlastnost. Organizačně nic nebyl problém.

Miroslav Dráb 25.09.2017

Hodnocení:

Férové jednání,Spolehlivost,ochota,dobrá spolupráce s Panem Kosinou, vše proběhlo hladce, šťastně bydlíme,děkujeme a posíláme pozdrav :-)

Michaela Šubrtová 14.09.2017

Hodnocení:

Vrele doporucuji, zodpovedny, rychly, mily, proste profik :)

Loupák 13.09.2017

Hodnocení:

za mě mohu jen podat dobrý report, tekže klidně bez odbav svěřím i další nemovitost v rodině. Jirka s rodinou z Loučně. okr. Nymburk

Jan 26.07.2017

Hodnocení:

Kvalitní služby, spolehlivost, mohu jen doporučit!

KHAILOVI 18.07.2017

Hodnocení:

vřele doporučím v naší rodině i přátelum, protože celá transakce proběhla v naprostém pořádku a vše běželo jak na drátkách, díky pane Pavle, zdraví Vás Lukáš , Aneta a Jiříček.Khailovi.

lenka 14.07.2017

Hodnocení:

super, pan makléř dodržel slovo a vše dopadlo tak jak předem naplánoval.za mě teda spolehlivost.lenka

Jana 27.06.2017

Hodnocení:

lidský přístup, komunikace, vystupování. za mě vče OK.

Šárka s Karlem 11.06.2017

Hodnocení:

I když si být Na Vrstvách v Podolí po dnešní prohlídce brát nebudeme,musíme pana makléře velice pochválit. Za těch pár návštěv jiných bytu jsme si udělali o makléřích svoji představu,ale dnes to bylo úplně o něčem jiném. S manželem jsem si být prohlédli a makléřem jsme si popovídali jako když se známe ze základky. Nakonec to byla pěkná neděle. Dekuji Šárka s rodinou.

Petr Žára 28.05.2017

Hodnocení:

Dobrý den,já jsem byl spokojen s vaším jednáním a hlavně s tím že jste dodržel slovo,což se v dnešní době už moc nenosí.Přeji hezký den.

Stanislav Moucha 25.05.2017

Hodnocení:

Prodej nemovitosti, proběhl dle mých představ. Ochota, výborná komunikace a celkově výborný dojem. Vysoká profesionalita. Jsem velmi spokojen a vřele pana Kosinu všem doporučuji.

Zdena 22.05.2017

Hodnocení:

lidský přístup a vše v naprostém pořádku. Vřele můžu doporučit a dávám pět hvězdiček za průběh obchodu.

Martin 17.05.2017

Hodnocení:

Koupě bytu proběhla bez problémů . A financování bytu, které zprostředkoval pan Kosina u paní Žahourkové z Mladé Boleslavi bylo naprosto profesionální a bez nejmenší chybičky

Josef 17.05.2017

Hodnocení:

všechno v pohodě, vstřícnost a hlavně komunikativnost, což mi u mé předchozí makléřky dost chybělo. Byl jsem velice spokojen průběhem cele transakce. Joska

Aneta 16.05.2017

Hodnocení:

s pánem jeme byly naprosto spokojeny, realizovali jsme blokaci domku u pana makléře přímo u něj doma na zahradě pod pergolou při kávě, tudíž jsme věděli kde pan makléř bydlí a byly jsme celou dobu v klidu, je to člověk který si na nic nehraje a společně z jeho úvěrářkoů nás celou dobu informovali o celém postupu. za nás 5* a hlavně doporučujeme i v našem příbuzenstvu. Aneta a Martin.

Ivča 05.05.2017

Hodnocení:

Mohu jen potvrdit slova mého přítele Vladislava níže. Se službami pana Pavla Kosiny jsme byly nadmíru spokojeni. Jednání a vystupování bylo velmi profesionální. Mohli jsme se na něho kdykoliv obrátit s jakýmkoli dotazem nebo připomínkou i v pozdních hodinách a Vše začal okamžitě řešit a obratem vola zpět s výsledkem. Díky Vám máme to o čem jsme snili a mátu u nás vždy dveře otevřené. Ivanka a Vladislav M.

Vladislav 05.05.2017

Hodnocení:

Dobry den, rad bych touto cestou podekoval za vasi sqele odvedenou praci pri koupi naseho noveho domu a vyrizeni celoho hypotecniho uveru za nas. Prejeme Vam s pritelkyni hodne zdaru pri vasem podnikani. V.+ I.

kateřína 25.04.2017

Hodnocení:

zatím pouze prodáváme, ale jeho přístup ke klientům je víc než profesionální, budu se těšit na další postupy se ktrýma by jsme si asi bez realitky nevěděli rady, našel nám nesrovnalosti pozemků v katastru a ihned to začal řešit. Nyní se posouváme k podpisu kupních smluv a tím pádem i ke zdárnému konci. Zatím velká spokojenost. Díky pane Pavle

Milánek 18.04.2017

Hodnocení:

Všechno v pohodě, peníze z prodeje přišli obratem, torchu jsem se bál ale zcela zbytečně, byl to bezpečný prodej od začátku až do úplného konce.nyní vybíráme s tímto makléřem moje další bydlení. Milánek

Lucík 05.04.2017

Hodnocení:

Jsem moc ráda, že jsem dala na doporučení kamarádky a zkontaktovala pana Pavla Kosinu. Moje velká spokojenost po všech stránkách, pan makléř velice byl celou dobu vstřícný, profesionální a příjemný. Doporučuji ho všem svým známým. Lucie

Tereza Vaničková 29.03.2017

Hodnocení:

Dobrý den,tímto mailem bychom rádi vyjádřili svoji absolutní spokojenost s Vašimi makléři - paní Černohorskou a panem Kosinou. V červnu 2010 jsme s přítelem začali řešit koupi bytu. Vybrali jsme si lokalitu Milovice na Nymbursku. Absolvovali jsme několik prohlídek různých bytů, nabízených různými realitními kancelářemi. Od některých bytů nás odradil přístup makléřů, jinde se nám nelíbil nabízený byt a jedna realitní kancelář nás dokonce tak trochu podvedla a my přišli o rezervační poplatek na vybraný byt. Po všech těchto nepříjemných zkušenostech jsme ztratili skoro všechnu důvěru v realitní kanceláře a přemýšleli jsme o tom, že si najdeme byt "na vlastní pěst". Pak jsme ale objevili nabídku bytu od vaší Realitky. Byt vypadal na fotkách úžasně. Po vyplnění internetového formuláře mě po asi 15-ti minutách kontaktoval pan Kosina s nabídkou prohlídky bytu (taková rychlost zpětného kontaktu mě opravdu překvapila). Ač trochu skeptičtí k realitním kancelářím jsme se s panem Kosinou na prohlídce domluvili. Na prohlídku dorazil pan Kosina s paní Černohorskou, kteří nás od prvního pohledu zaujali svým milým, vstřícným a přátelským chováním. Jelikož se nám byt opravdu líbil, začali jsme řešit rezervační smlouvy, hypotéku a podobně. Paní Černohorská s panem Kosinou nám doporučili finanční poradkyni paní Žahourkovou, která byla absolutně úžasná a opravdu moc nám pomohla. Po celou dobu řešení hypotéky a samotné koupě bytu byli oba makléři na telefonu téměř ve dne v noci a byli kdykoli připraveni nám pomoct či poskytnout dodatečné informace. Díky jejich absolutně profesionálnímu přístupu jsme po zhruba dvou měsících podepisovali předávací protokoly na byt a mohli se stěhovat. Opravdu všem bychom doporučili Vaši realitní kancelář a Vaše makléře, pani Černohorskou a pana Kosinu. Ještě jednou jim tímto děkujeme za překrásný byt a bezkonkurenční přístup ke klientům.

HANA PELCOVÁ 28.03.2017

Hodnocení:

Vstřícný a lidský přístup, ochota, z naší strany maximální spokojenost

Jaroslav List 24.03.2017

Hodnocení:

S panem Kosinou jsme byli spokojeni.Přesto že jsme kupovali byt na dálku, byl velmi profesionální a vše, včetně rekonstrukce bytu, na kterou nám doporučil řemeslníky, dopadlo dobře.

Jaroslav Hovorka 24.03.2017

Hodnocení:

Vážení , po delším úsilí se nám podařilo, díky Vaší realitní firmě, prodat námi nevyužívanou nemovitost. Chceme tímto Vaší firmě, zejména pak panu Kosinovi poděkovat za Vaši pomoc. Pana Kosinu si naše firma vybrala vzhledem blízkosti jeho kanceláře k námi prodávanému průmyslovému objektu, vlastně areálu, v Rožďalovicích u Nymburka. Najít zájemce o koupi se dlouhou dobu nedařilo. Vhodnou formou úprav inzerce podle zkušenosti z kontaktů se zájemci se podařilo panu Kosinovi získat finálního kupce. Následné administrativní zpracování k dokončení prodeje, včetně předání nemovitosti novému majiteli zajistil pan Kosina přesně dle naší dohody. S prací pana Kosiny je naše firma spokojena a tímto mu chceme za jeho práci poděkovat. Ing. Jaroslav Hovorka , pracovník pověřený prodejem nemovitostí. STR Praha s.r.o. , Jemnická 13 , 140 00 Praha 4 Jaroslav Hovorka STR Praha s.r.o. Jemnická 13 CZ 140 00 Praha 4 tel.+420 241 483 080 fax.+420 241 483 088 mobil: +420 724 809 391 jaroslav.hovorka@str.cz

Petr. V 20.03.2017

Hodnocení:

Spolupráce s realiťákem panem Kosinou byla perfektní a on byl velice vstřícný a ochotný. Se vším vždy pomohl a co bylo potřeba tak ihned zařídil. Rychlá a opravdu skvělá spolupráce. Moc děkuji a mohu pana Pavla Kosinu jen doporučit. V.P.

Hana 20.03.2017

Hodnocení:

Ráda bych využila tuto možnost a ještě jednou poděkovala panu Pavlu Kosinovy, za profesionální práci při prodeji nemovitosti a jejím financování. Jeho jeho profesionální a odborný servis při prodeji nemovitosti, zajištění právních služeb, úschovy peněz přes advokáta M. Janstu a průběh celého prodeje mohu jenom doporučit. Též práce při zajišťování hypotéky se vyznačovala spolehlivostí a odborným přístupem. Doporučuji nejen vyzkoušet ale hlavně se přesvědčit. Nejen velká a známá společnost, ale i osobní přístup odborníka na pravém místě je velkou devízou při prodeji realit a zajištění finančních služeb spojených s prodejem. Hana. V. Křinecko okr. Nymburk

Registrace makléře